نامه ای از آقا .....!

بسم رب العلیم

قسمتی از نامه امام زمان (عج)به شیخ مفید(ره) :

......گرچه ما بر اساس اراده خداوندی در جایی سکونت داریم که دست ستمگران به ما نمی رسد و این به صلاح شیعیان است امادر عین حال ما در همه حالات بر احوالات شما ناظریم و از امورتان اطلاع لازم داریم .

ما اطلاع داریم که برخی شیعیان بر خلاف گذشتگان دچار لغزش هایی شده و به انجام خلاف هایی که گذشتگان از ان دوری می کرده اند گرایش نشان می دهندو به پیمانی که از انها گرفته شده  است وفادار نمانده اند .

گویا نمی دانند که ما ناظر بر احوال شما هستیم .و شما را رها نکرده ایم .و فراموش ننمودیم و اگر تحت رعایت و حمایت ما نبودید  از هر طرف دشمن برشما هجوم می اورد و همه شمارا از بین می برد .

پس تقوای الهی پیشه کنید و در گرفتاری هایی که به شما رو اورده است از ما راه فرار از فتنه را بجویید .هرکس باید کاری انجام دهد که باعث تقرب او به ما گرددو از انجام کارهایی که باعث ناخشنودی و غضب ما میگردد دوری کند زیرا امر ظهور ما ناگهانی و بدون زمان از پیش تعیین شده فرا میرسد و ان هم زمانی است که توبه دردی از جنایتکاران دوا نمیکند و راه گریز از مجازات های مارا ندارند .

خدداوند راه رسیدن به کمال رشد را به تو الهام کند و به رحمت خودش توفیق را رفیقت سازد .....

*********

پ. ن :

1- اصولا نامه هایی که ائمه معصومین برای شخصی مینوشته اند خطاب به همه انسان ها و مومنین در همه زمان ها بوده نمونه اش هم نامه های امیر المونین به مالک اشتر یا اصلا قران خودمون که خیلی ایه ها خطاب به پیامبر هست ولی در واقع خطاب به همه انسان هاست !

2-خیلی هامون دنبال این هستیم که اقا ازمون چی میخواد ....این نامه یه جورایی راه رو نشون ادم میده !تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

3-این نامه سوغاتی من از حرم امام رضا (روحی فداه )به همه دوستای وبلاگی که اوننجا با همین اسم دعاگوتون بودم !

4-ایبن نامه  از بخش فرهنگی  استان قدس بدستم رسید ! من باب اعتماد به صحت وجود این نامه عرض کردم !

التماس دعالبخند

/ 19 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سلسبیل

سلام یه نظر فیلسوفانه توی وبلاگ ماورا داده بودین خوشم اومد. وبلاگتونم جالبه وآرامش بخش و آشناست .یه سری هم به من بزنید

مجتبی

سلام کم پیدا ... اعیاد گذشته مبارک باشه نماز و روزتون مقبول درگاه احدیت ... مثل همیشه [چشمک]

شهرآشوب

دلم تنگ شده... برای آقا... خیلی... اما... التماس دعا

پری‏سا

فدای دل پاکت به یاد ما هم باش یا حق

احمد

سلام ماهتیسا خانم آقا هیچ وقت ما را فراموش نمیکنند . هیچ وقت آپ کردم و منتظرتونم[لبخند]

سلسبیل

ما به روزیم ومنتظر قدوم(عیون)شما...

بهنوش

سلام دوست خوبم من از طريق وبلاگ دوستم آقا مجتبي (آي سودا) باهات آشنا شدم وبلاگ قشنگي داريد خوشحال مي شم به منم سر بزنيد و با هم تبادل لينك كنيم... منتظرتون هستم بدرود

سلسبیل

از "قدس" در سایه ابر دیدن کنید! حتما...

ایزدی

از دفتر وصال تو چون طفل خود نما یک حرف خوانده ایم و هزار جا نوشته ایم ... فقط خدا به دادمون برسه که تحمل غضبش یه طرف ... شرمندگیش یه طرف .........